rockfor_2
rockfor
rockfor_
 
Sieň slávy
   
b1
b2
b6
b5
b4
b12
b11
 

Sieň slávy je čestné miesto na stránkach kapely RockFor. Dostať sa sem môžu iba skutočný borci, ktorý ovládli svet, alebo miestny kulturák.

Zaradený sú tu najmä interpreti, od ktorých sme prebrali ich hity, alebo aspoň úryvky a sprasili do našich punk-rockových coverov a skladieb.

.
K najnovším členom patrí Boney M., ich Daddy Cool proste nepotrebuje žiaden koment, stačí počuť...
Potrebu "záchrany" zabezpečil, najmä v letných mesiacoch fenomenálny Myč Bjúkenen. Aj keď síce so skladou "I´ll be ready" nemá okrem seriálu Baywatch nič spoločné, natoľko nás fascinovala jeho chlpatá hruď, že sme si aj my zaobstarali potapačské okuliare a túto skladbu hrávame na koncertoch dodnes.
Karel Gott bol do siene slávy zaradený najmä preto, že má rovnaké meno, ako náš kamarát Karol. Pieseň Lady Karneval nedá pokoj žiadnemu pripitému tanečníkovi a pasáž "ša la la li" huláka vždy celá krčma. Ať žije král!
Tak na kapelu Kelly Family si len tak bárs kto netrúfne. Priznávam, že aj my sme mali pôvodne riedke obavy zo skladby "Fell in love with an alien". Akonáhle sme si však zaobstarali parochne, hned to ide lepšie... Pri skladbe v našom podaní ani jedno oko neostane suché.

Who you´re you gonna call? GhostBusters!

Všetko to vzniklo pri príležitovsti maškarného mejdanu a najkrajšiu masku pri tomto songu nosí Bruce (je to kačička...)

Povedali sme si: "Baby treba baliť, tak spravme dáku šupu..." A od tej doby keď si dá Dollar na hlavu mobilný dáždnik, každý vie, že nás čaká Rihaňa a Umbrella, ela, ela, e, e.
"All I want for Christmas is you" hovorí Majka Kery. My si skôr želáme pod stromček demižón pálenky (čo sa nám mimochodom aj splnilo, vďaka nášmu skvelému FunKlubu). Takže v období Vianoc a Chanuky hráme aj túto mordu.

Muselo to prísť!
Musel prísť ten čas, keď sme si trúfli snáď na najväčšieho borca na scéne Prednej Hory. Braňo nám je sympatický najmä svojimi záľubami a vrelo ho v tom podporujeme. Bruceho uchvátil tento objekt natoľko, že nosí na koncerty jeho parochňu a sem tam si zabéka "Ja chcem byť v dome!"
Braňo však v našej kapele len tak ľahko neskončí, čoskoro sa objaví v novom klipe k songu "wellness".

Nápad pajcnúť čosi od velikána Walda Matušku prišiel tesne pred čerešnovou zábavou na Kordíkoch. Skladba "Jó třešne zráli" mala úspech a preto ju hrávame i naďalej.
Tento KING OF POOP je fakt kláda. Po vypočutí lyrického skvostu "Jebe" sme museli zaradiť do nášho programu aspoň refrén tohto veľdiela.
Nesmiem nespomenúť disco-borcov ako Miša Dávida, Britny Spírs a Jadranku, kerí nám dopomohli k našim songom "Disco-Man" a "Anglická".
Pieseň "Keď ťa nechá dievča" už porobilo veľa interpretov, ale mix s "Coco Jumbo" nemá okrem nás asi nik...
 
 
 
b13